Reflektory plastikowe - wstepna korekta (polerowanie)

Usługa polecana przy lekko zniszczonych kloszach lamp, polegająca na usunięciu drobnych niedoskonałości z powierzchni.

Uwaga! Cena dotyczy pojedynczego klosza

Reflektory plastikowe - pełna korekta (szlifowanie, polerowanie)

Usługa polega na zeszlifowaniu wierzchniej, uszkodzonej warstwy reflektora, za pomocą specjalnie dobranych materiałów ściernych, następnie klosz polerowany jest pastami polerskimi na wysoki połysk. Usuwane są zmatowienia i zarysowania. Zabieg przywraca dawną przejrzystość i moc świetlną reflektora. W celu utrzymania długotrwałego efektu, zregenerowany klosz powinien zostać zabezpieczony. Polecamy zabezpieczenie ceramiczne - utrzymujące się do roku czasu na reflektorze.

Uwaga! Cena dotyczy pojedynczego klosza

Reflektory szklane - pełna korekta (szlifowanie, polerowanie)

Usługa podobnie jak w przypadku kloszy plastikowych polega na szlifowaniu wierzchniej warstwy reflektora specjalnym ścierniwem, następnie klosz polerowany jest za pomocą tlenku ceru. Ze względu na wysoką twardość kloszy szklanych, głębokich uszkodzeń zazwyczaj nie da się usunąć z powierzchni lampy.

Uwaga! Cena dotyczy pojedynczego klosza

Zabezpieczenie UV standard

Nakładana jest powłoka ochronna UV, chroniąca reflektor przed ponownym zmatowieniem. Stosujemy wyłącznie profesjonalne powłoki firmy Meguiar's - Headlight Protectant. Ze względu na ograniczoną trwałość takiej powłoki należy ją systematycznie uzupełniać. Alternatywnie polecamy zabezpieczenie ceramiczne - utrzymujące się do roku czasu na reflektorze.

Uwaga! Cena dotyczy pojedynczego klosza

Zabezpieczenie UV ceramika

Twarda ceramiczna powłoka firmy chroni reflektor przed ponownym zmatowieniem, zżółknięciem, dając ochronę przed promieniowaniem UV i w pewnej mierze także przed zarysowaniami. Powłoka utrzymuje się na kloszu reflektora do dwunastu miesięcy. Jest to polecane zabezpieczenie regenerowanych kloszy lamp, dające najlepszy stosunek jakości do ceny.

Uwaga! Cena dotyczy pojedynczego klosza

Zalety renowacji reflektorów

Pełna przejrzystość klosza lampy

Zwiększona moc świetlna - BEZPIECZEŃSTWO!

Właściwe skupianie światła reflektoraA to wszystko za ułamek ceny nowych lamp! Sprawdź nasz cennik lub umów wizytę!


Polerowanie lamp reflektorów samochodowych

Oparty na wieloletnim doświadczeniu i profesjonalnych materiałach renomowanych firm (3M, Norton, Meguiar's), system renowacji i polerowania kloszy reflektorów. Wszystko dla osiągnięcia najwyższej jakości procesu! Teraz alternatywą zakupu drogich oryginalnych lamp jest polerowanie reflektorów. Renowacja lampy przywróci zniszczoną, porysowaną i matową powierzchnię klosza do oryginalnego stanu!

Nieubłagany czas, uszkodzenia mechaniczne, promieniowanie UV, sól drogowa i wszechobecna chemia. Czynniki środowiskowe nie są łaskawe dla reflektorów samochodowych. Oryginalna, ochronna powłoka, chroniąca od nowości klosz, w pewnym momencie traci swoje właściwości, zaczyna się łuszczyć, plastik reflektora żółknie, matowieje, pojawiają się wżery.

Porysowany, matowy klosz reflektora nie skupia już poprawnie światła, czego skutkiem jest znacznie zmniejszona zdolność oświetlania drogi. W/g niezależnych badań, strumień światła może być ograniczony do 80% oryginalnej wartości. Dodatkowym negatywnym aspektem, jest oślepianie kierowców z naprzeciwka, co poza generowanym zagrożeniem, może skończyć się mandatem karnym czy brakiem dopuszczenia do ruchu na stacji kontroli pojazdów. Remedium na taki stan rzeczy jest polerowanie reflektorów, które przywraca pierwotne użytkowe właściwości klosza lampy.

Cennik polerowania reflektorów

Cena od

Reflektory plastikowe - wstepna korekta (polerowanie)

30zł

Reflektory plastikowe - pełna korekta (szlifowanie, polerowanie)

80zł

Reflektory szklane - pełna korekta (szlifowanie, polerowanie)

150zł

Zabezpieczenie UV standard

5zł

Zabezpieczenie UV ceramika

10zł

Pamiętaj!

Matowe reflektory to zagrożenie mandatem i brakiem przeglądu. ZADZWOŃ!, zadbaj o bezpieczeństwo

Polerowanie reflektorów polega na usunięciu zmatowień i zarysowań z zewnętrznej części klosza, przywracając mu oryginalną przejrzystość. W celu zachowania efektu klosz zabezpieczany jest powłoką ochronną, która chroni poliwęglan przed destrukcyjnym wpływem promieniowania UV.


Jesteś typem złotej rączki?

Przeczytaj poradnik - Jak samemu wypolerować reflektory

Pamiętaj! Jeśli potrzebujesz porady jak samemu zadbać o klosze lamp, a masz wątpliwości, dzwoń śmiało, doradzimy!Polerowanie reflektorów samochodowych

Polecane

  • Bezpieczne mycie samochodu +

    Najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa mycia dla zachowania idealnej kondycji lakieru. Bezpieczne mycie samochodu to najlepszy wybór dla lakierów zabezpieczonych Czytaj więcej...
  • Mycie detailingowe +

    Najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa mycia dla zachowania idealnej kondycji lakieru. Mycie detailingowe to wieloetapowy proces oczyszczania karoserii, chroniący lakier Czytaj więcej...
  • 1