Podstawowe odkurzanie

Usługa przeznaczona dla lekko zabrudzonych pojazdów, w jej skład wchodzi odkurzanie podłogi, dywaników, wierzchu foteli i kanapy.

UWAGA! Głębokie zabrudzenia sierść/igły nie zostaną usunięte.
W skład pakietu nie wchodzi odkurzanie bagażnika

Odkurzanie

Usługa przeznaczona dla lekko zabrudzonych pojazdów, w jej skład wchodzi odkurzanie całego pojazdu wraz z bagażnikiem, niezamykanych schowków, kratek nawiewnych, szczelin i miejsc trudno dostępnych.

UWAGA! Głębokie zabrudzenia sierść/igły nie zostaną usunięte.

Pełne odkurzanie

Usługa przeznaczona dla mocno zabrudzonych pojazdów, w jej skład wchodzi kompleksowe odkurzanie całego pojazdu wraz z bagażnikiem, schowków, kratek nawiewnych, szczelin i miejsc trudno dostępnych. Odkurzane są także schowki pod podłogą bagażnika oraz elementy pod tylną kanapą. Wszystkie elementy materiałowe są szczotkowane w celu usunięcia głęboko osadzonego brudu, sierści czy igieł.

Kokpit

Czyszczeniu podlega kokpit (deska rozdzielcza), wraz z niezamykanymi schowkami i kratkami nawiewnymi.

W celu osiągnięcia jak najlepszych efektów używamy tylko sprawdzonych, profesjonalnych środków do pielęgnacji plastików.
Na życzenie klienta plastiki zostaną wykończone w macie lub połysku.

Wszystkie plastiki

Czyszczone są wszystkie elementy plastikowe w samochodzie, w szczególności: kokpit, schowki, plastikowe elementy drzwi, rączki i plastikowe wykończenia w bagażniku.

W celu osiągnięcia jak najlepszych efektów używamy tylko sprawdzonych, profesjonalnych środków do pielęgnacji plastików.
Na życzenie klienta plastiki zostaną wykończone w macie lub połysku.

Szyby przednie

Czyszczona jest wewnętrzna strona szyby przedniej oraz dwóch szyb bocznych od kierowcy, a także lusterko wsteczne.

UWAGA! Przyssawki z nawigacji oraz inne elementy umieszczone na szybie tymczasowo, są odklejane. Jeśli sobie tego nie życzysz, poinformuj obsługę przed usługą.

Wszystkie szyby

Czyszczone są wszystkie szyby wewnątrz pojazdu oraz lusterko wsteczne.

UWAGA! Przyssawki z nawigacji oraz inne elementy umieszczone na szybie tymczasowo, są odklejane. Jeśli sobie tego nie życzysz, poinformuj obsługę przed usługą.

Dezynfekcja wnetrza pojazdu

Dezynfekcja (odkażanie) to proces eliminacji drobnoustrojów z powierzchni z którymi mogą mieć styczność ludzie. Zabieg wykonywany jest za pomocą preparatu bakterio/grzybobójczego AHD 2000. Dezynfekcji poddawane są wszystkie elementy plastikowe wewnątrza pojazdu.

UWAGA! Na życzenie klienta istnieje możliwość dezynfekcji wnętrza pojazdu za pomocą mgiełki z generatora ultradźwięków - usługa jest dodatkowo płatna.

Ozonowanie

Ozonowanie to proces dezynfekcji w którym czynnikiem biobójczym jest wysoce czynny gaz o silnych właściwościach utleniających - Ozon (03). Jest to w pełni bezpieczna i ekologiczna metoda na uzyskanie czystości mikrobiologicznej i sterylności otoczenia. Sprawdza się doskonale w bieżącym czyszczenie układu wentylacji/klimatyzacji w samochodzie.

UWAGA! Szczególnie nieprzyjemne zapachy, które swoje podłoże mają w głębokich zabrudzeniach - np. smoła papierosowa, mogą nie zostać w 100% usunięte. W takim przypadku polecamy skorzystanie z ekstrakcyjnego prania tapicerki w celu eliminacji zabrudzeń i przykrych zapachów.

Mycie wstępne

Usługa polega na aplikacji aktywnej piany i spłukaniu karoserii auta za pomocą myjki ciśnieniowej. Mycie wstępne jest zalecanym krokiem dla wszystkich kolejnych pakietów usług z zewnątrz. Aktywna piana dzięki swym właściwościom, rozpuszcza wstępnie brud na karoserii, dzięki czemu ogranicza impact mycia ręcznego na lakier - rozpuszczone drobinki brudu zostają usunięte strumieniem wody pod ciśnieniem, przed myciem ręcznym.

Uwaga! Mocne zabrudzenia oraz tłuste zabrudzenia - tzw. film, nie zostaną usunięte z karoserii - dla mocno zabrudzonych pojazdów polecamy pakiety od drugiego w górę. Usługa wykonywana jest za pomocą preparatu o naturalnym ph, który jest bezpieczny dla karoserii i wosków.

Chemiczne mycie felg

Usługa polega na aplikacji dedykowanych do mycia kół detergentów o bezpiecznym, neutralnym PH (nie stosujemy środków alkalicznych, kwasowych). Środek nakładany jest w formie spray'u lub żelu (w zależności od typu felgi i zabrudzeń) na felgi / obręcze kół. Usługa chemicznego mycia felg polecana jest jako wstępe mycie mocno zabrudzonych kół, dzięki zastosowaniu odpowiednio dobranych kosmetyków, usunięte zostają opiłki metali i powierzchowne zanieczyszczenia z felgi.

Uwaga! Mocne oraz wewnętrzne zabrudzenia nie zostaną usunięte. W celu doczyszczenia całej powierzchni aluminiowej obręczy koła polecamy usługę czyszczenia felg aluminiowych

Chemiczne usuwanie owadów

Usługa polega na aplikacji detergentu w formie spray'u rozpuszczającego owady i inne zanieczyszczenia organiczne na masce i przedniej szybie.

Uwaga! Głęboko wtrawione zanieczyszczenia nie zostaną usunięte, w celu doczyszczenie całej powierzchni proszę wybrać opcję mycia detailingowego, w którym zawarte jest glinkowanie lakieru

Ręczne mycie felg

Wstępnie oczyszczona za pomocą prespray'u - na etapie chemicznego mycia, felga, jest dokładnie myta ręcznie w celu usunięcia resztek brudu i wrzartych drobinek pyłu z klocków hamulcowych.

Uwaga! Wewnętrzne zabrudzenia nie zostaną usunięte. W celu doczyszczenia całej powierzchni aluminiowej obręczy koła polecamy usługę czyszczenia felg aluminiowych

Ręczne mycie karoserii

Przy użyciu wysokiej jakości szamponów samochodowych oraz mikrofibr, myta jest cała bryła pojazdu. Chemicznie, za pomocą dedykowanych środków, usuwane są muszki i owady. Pojazd poddawany jest płukaniu za pomocą myjki ciśnieniowej z uwzględnieniem szczelin, zakamarków i nadkoli.

Uwaga! Nie stosujemy gąbek i szczotek w których standardowo zalega piach co często przyczynia się do niszczenia powłoki lakierniczej. Głebokie, intensywne zanieczyszczenia typu: smoła, żywica, asfalt, pył z klocków hamulcowych, nie zostaną usunięte na tym etapie mycia.
Ze względu na bezpieczeństwo lakieru nie szorujemy karoserii drapaczkami - w celu usunięcia tego typu zanieczyszczeń, polecamy skorzystanie z dedykowanego pakietu.
W celu usunięcia zanieczyszczeń typu:
 • organicznego - żywica, spadź prosimy o wybranie opcji usuwania żywicy
 • pył z klocków hamulcowych, smoła, asfalt, wtrącenia lakiernicze proszę wybrać opcję mycia detailingowego, w którym zawarte jest glinkowanie lakieru.

Mycie progów

Myciu podlegają progi oraz wnęki drzwi i bagażnika.

Uwaga! Czynność wykonywana jest ręcznie z starannością aby nie zostały usunięte smary z zawiasów drzwi. Usługa smarowania, oliwienia zawiasów dostępna jest na żądanie za dopłatą.

Osuszanie progów

Przy użyciu miękkiej mikrofibry usuwany jest nadmiar wody z progów drzwi i bagażnika.

Uwaga! Czynność wykonywana jest ręcznie, z starannością aby nie zostały usunięte smary z zawiasów drzwi. Usługa smarowania, oliwienia zawiasów dostępna jest na żądanie za dopłatą.

Usuwanie żywicy

Zanieczyszczenia typu organicznego mogą wchodzić w reakcję z lakierem i tym samym obniżać jego kondycję powodując odbarwienia a w ekstremalnym przypadku rozpuszczenie warstwy lakieru, co w konsekwencji często kończy się lakierowaniem elementu. Przy użyciu odpowiedniej, bezpiecznej i dedykowanej chemii, usuwane są zanieczyszczenia organicznie takie jak żywica i spadź.

Uwaga! Usługa nie usuwa głębokich, wtopionych w lakier zanieczyszczeń, takich jak pył z klocków hamulcowych. W celu usunięcia tego typu zanieczyszczeń, należy skorzystać z opcji mycia detailing'owego, w którym zawarte jest glinkowanie lakieru

Zabezpieczenie

Usługa polega na nałożeniu warstwy ochronnej na karoserię auta. Dostępne, w zależności od pakietu są:
 • Hydrowosk - zapewnia podstawową ochronę przed warunkami środowiskowymi

 • QD+ - Quick Detailer to środek do bieżącej konserwacji karoserii polecany jako warstwa uzupełniająca, odbudowująca strukturę ochronną po aplikacji twardego wosku. Wzmacnia hydrofobowość i nadaje połysk karoserii

 • SRP - Super Resin Polish idealne rozwiązanie dla wszystkich rodzajów lakierów, zarówno nowych jak i umiarkowanie zużytych, polecany w celu usuwania bieżących zanieczyszczeń, odżywiania i zabezpieczania lakieru


Uwaga! Nie stosujemy tzw. osuszaczy, po zastosowaniu których karoseria znacznie szybciej ulega zabrudzeniu.

Suszenie karoserii

Suszenie karoserii wykonywane jest przy użyciu miękkiej, nie rysującej lakieru, mikrofibry Fluffy Dryer.

Dressing plastików, elementów gumowych - uszczelek, opon

Zewnętrzne plastiki, opony, uszczelki drzwi zostają poddane konserwacji specjalnym preparatem do tzw. "czernienia". Dzięki zabiegowi elementy plastikowe odzyskują właściwy, głęboki kolor, a zakonserwowane uszczelki zachowują elastyczność i większą odporność, zwłaszcza na promieniowanie UV i niską temperaturę.

Dekontaminacja szyb

W trakcie normalnej eksploatacji pojazdu na szybach - zwłaszcza przedniej, osiada nalot, który nie zostaje usunięty przy standardowym myciu pojazdu. Przyklejone / wtopione w szkło zanieczyszczenia, sprawiają że szyba jest charakterystycznie porowata. Skutkuje to szybszym brudzeniem szyby i zużyciem wycieraczek. Usługa dekontominacji szyb to proces głębokiego oczyszczania szyb z zanieczyszczeń drogowych, plam z wody, wosków.

Usuwanie zanieczyszczeń spod maski

Usunięcie liści i zanieczyszczeń stałych z podszybia auta> Regularne oczyszczanie kanałów wodnych znajdujących się w podszybiu, jest niezwykle istotne ze względu na szybkie odprowadzanie wody np. w trakcie deszczu, oraz zachowanie dobrej kondycji karoserii - podmakanie i korozja elementów karoserii.

Uwaga! Usługi nie należy mylić z myciem komory silnika.

Bezpieczne mycie karoserii

Polecamy szczególnie przy pojazdach nowych jak i zabezpieczonych powłokami ochronnymi (np. woski, powłoki ceramiczne). W trakcie wykonywania usługi wykorzystujemy szampony o naturalnym PH oraz system dwóch wiader z separatorami brudu. Usługa bezpiecznego mycia pojazdu jest najmniej inwazyjną, najbezpieczniejszą opcją mycia karoserii auta.

Myjnia ręczna

Oferowane przez nas usługi spełniają najwyższe standardy jakości

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty
WNĘTRZE NADWOZIE

WNĘTRZE

Pakiet 1 Pakiet 2 Pakiet 3 Pakiet 4
Cena 15 zł 30 zł 60 zł 90 zł

Podstawowe odkurzanie

Odkurzanie

Pełne odkurzanie

Kokpit

Wszystkie plastiki

Szyby przednie

Wszystkie szyby

Dezynfekcja wnętrza pojazdu

Ozonowanie wnętrza pojazdu

NADWOZIE

Pakiet 1 Pakiet 2 Pakiet 3 Pakiet 4
Cena 15 zł 30 zł 60 zł 90 zł

Mycie wstępne

Chemiczne mycie felg

Chemiczne usuwanie owadow

Ręczne mycie karoserii

Ręczne mycie felg

Mycie progów

Osuszanie progów

Suszenie karoserii

Zabezpieczenie

Hydro QD+ SRP

Dressing plastików, el. gumowych

Dekontaminacja szyb

Usuwanie zanieczyszczeń spod maski

Bezpieczne mycie karoserii

+20zł +20zł

Usuwanie żywicy

od 5zł od 5zł

Wszystkie ceny pakietowe obowiązują przy średnio zabrudzonych pojazdach. W przypadku mocno zabrudzonych pojazdów koszt wykonania usługi ustalany jest indywidualnie.

Polecane

 • Bezpieczne mycie samochodu +

  Najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa mycia dla zachowania idealnej kondycji lakieru. Bezpieczne mycie samochodu to najlepszy wybór dla lakierów zabezpieczonych Czytaj więcej...
 • Mycie detailingowe +

  Najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa mycia dla zachowania idealnej kondycji lakieru. Mycie detailingowe to wieloetapowy proces oczyszczania karoserii, chroniący lakier Czytaj więcej...
 • 1