Mycie detailing'owe

Usługa polecana dla każdego pojazdu w celu dokładnego oczyszczenia np. przed położeniem powłok ochronnych. Polega na wieloetapowym, bardzo dokładnym i głębokim oczyszczeniu karoserii z uwzględnieniem szczelin, wnęk, grilla itp. Model bezpiecznego mycia wzbogacony zostaje o chemiczną dekontominację lakieru i glinkowanie. W trakcie usługi korzystamy z systemu dwóch wiader z Grit Guard oraz bezpiecznych szamponów o naturalnym PH i miękkich dedykowanych usługom detailingowym akcesorii. Jeśli chcesz wiedzieć więcej, zapraszamy do zapoznania się z szczegółowym omówieniem pakietu mycia detailingowego.

Najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa mycia dla zachowania idealnej kondycji lakieru. Mycie detailingowe to wieloetapowy proces oczyszczania karoserii, chroniący lakier Twojego samochodu przed zmatowieniem i zarysowaniami.

Rozwinięciem bezpiecznego mycia jest mycie detailingowe. Proces zostaje wzbogacony o dekontaminację oraz glinkowanie lakieru. Standardowo lakier samochodu zanieczyszczony jest zanieczyszczeniami eksploatacyjnymi, które można podzielić ogólnie na dwie grupy:

  • organiczne - żywica, smoła czy spadź,
  • nie organiczne - pył metaliczny np. z klocków hamulcowych, asfalt, inne wtrącenia lakiernicze np. napylony obcy lakier

W zależności od typu i ilości wtrąceń, zanieczyszczenia usuwane są dedykowanymi preparatami chemicznymi do dekontaminacji lakieru oraz mechanicznie, za pomocą tzw. glinki (Clay Bar). Zastosowanie podwójnej technologii w postaci np. preparatu do usuwania smoły i asfaltu Prickbort Mac Serien 124, oraz glinki, pozostawia lakier idealnie czysty pozbawiony wtrąceń metalicznych i resztek owadów.

Cennik

Cena od

Mycie detailing'owe

250zł

Dowiedz się więcej o car detailing'u.

Detailingowe, bezpieczne mycie karoserii jest wstępem do wszystkich zaawansowanych zabiegów kosmetycznych lakieru, takich jak polerowanie lakieru czy zabezpieczenie lakieru powłokami ochronnymi.

Zainteresowany?

Sprawdź ceny i skorzystaj z naszej oferty pielęgnacji nadwozia!

Polecane

  • Bezpieczne mycie samochodu +

    Najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa mycia dla zachowania idealnej kondycji lakieru. Bezpieczne mycie samochodu to najlepszy wybór dla lakierów zabezpieczonych Czytaj więcej...
  • Mycie detailingowe +

    Najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa mycia dla zachowania idealnej kondycji lakieru. Mycie detailingowe to wieloetapowy proces oczyszczania karoserii, chroniący lakier Czytaj więcej...
  • 1