Detailing wnętrza, to więcej niż standardowe sprzątanie. Odpowiednio dobrana kompleksowa renowacja przywróci świeżość i wigor Twojego pojazdu, zachowując go dla Ciebie na dłużej. Oczyść swoją przestrzeń i poczuj nowe doznania z jazdy.

Kosmetyka wnętrza pojazdu, nie jest łatwą sztuką. Mnogość elementów, schowków, zaułków, kratek, przełączników i elementów pokrytych materiałem, wszystko to jest idealnym miejscem do gromadzenia się brudu i uleganiu naturalnemu procesowi starzenia. Zagrożenia jakie czekają na Twój samochód, to nie tylko brud, który sami wnosimy do auta – rozdeptane, wtarte w siedziska okruszki jedzenia, ale także mniej zależne od nas czynniki środowiskowe, jak wilgotność, promieniowanie UV i czas.

Resztki jedzenia, sierści, łoju czy skóry z naszych ciał, stają się idealną pożywką dla wszelkiej maści drobnoustrojów i grzybów, które w wilgotnym środowisku czują się jak w domu. Gdy jest już naprawdę źle, czuć je czasem po włączeniu wentylacji – zarodniki krążą wtedy swobodnie w powietrzu, wywołując reakcje alergiczne i zakażając mniej odporne osoby.

Dodatkowo każdy z elementów wyposażenia wykonany jest z innego materiału – plastik, welur, szkło, metal czy skóra, wszystko przeplata się między sobą. Każdy materiał wymaga innego podejścia, każdy innej chemii i narzędzi do renowacji. To co ładnie doczyści elementy plastikowe, już niekoniecznie sprawdzi się na naturalnej skórze, a wręcz przeciwnie, zaszkodzi jej.

Prawdziwy detailing, to nie tylko APC i pędzelek, ale widza o tym co potem, gdy wnętrze jest już czyste i lśniące jak w salonowym egzemplarzu pokazowym. Prawdziwa sztuka polega na zachowaniu tego stanu jak najdłużej. Impregnacja tapicerki, konserwacja skóry, powłoki antystatyczne czy hydrofobowe, chronią wnętrze Twojego samochodu, tworząc przyjazną dla Ciebie i Twojej rodziny przestrzeń do życia.

Kosmetyka wnętrza, to żmudny i długotrwały proces, który w każdym calu wart jest swojej ceny. Jeśli masz ambicję poczuć świeżość i luksus, przyjemność z jazdy - pamiętaj, jesteśmy dla Ciebie. Zadzwoń, przyjedź porozmawiamy i doradzimy.

Flagowe usługi pielęgnacji wnętrza, polecamy!


Zainteresowany? Skorzystaj z naszej oferty!

Polecane

  • Bezpieczne mycie samochodu +

    Najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa mycia dla zachowania idealnej kondycji lakieru. Bezpieczne mycie samochodu to najlepszy wybór dla lakierów zabezpieczonych Czytaj więcej...
  • Mycie detailingowe +

    Najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa mycia dla zachowania idealnej kondycji lakieru. Mycie detailingowe to wieloetapowy proces oczyszczania karoserii, chroniący lakier Czytaj więcej...
  • 1