SmartSuppLiveChat

Odświeżanie lakieru

Podstawowa usługa odświeżania powłoki lakierniczej. Polega na ręcznym, jedno etapowym spolerowaniu karoserii za pomocą środka Ultimate Compound firmy Meguiars. Usługa polecana dla zmatowiałych lakierów, bez głębszych zarysowań.

Polerowanie lakieru

Karoseria auta poddawana jest procesowi polerowania, który polega na usunięciu warstwy utlenionej, zmatowiałej lakieru. Usługa sprawi, że lakier odzyska blask i dawny kolor, dodatkowo zostaną usunięte drobne rysy.

Pełna korekta lakieru

Powłoka lakiernicza poddawana jest kilku stopniowemu polerowaniu. W trakcie procesu usuwana jest warstwa utleniona lakieru, liczne rysy, przebarwienia czy wady lakiernicze. Po usłudze pojazd odzyska dawny blask, a kolor będzie głęboki i intensywny.

Usługę wykonujemy z zachowaniem dużej ostrożności – systematycznie mierząc grubość lakieru profesjonalnym miernikiem detailerskim PD8.

Odswieżanie tapicerki

Pakiet zawiera odkurzanie i szczotkowanie czyszczonych elementów. Odświeżanie foteli przednich, kanapy, boczków przy użyciu pary wodnej lub metody bonetowania.

UWAGA! Pakiet służy do odświeżenia delikatnie zabrudzonej tapicerki, głębokie zabrudzenia nie zostaną usunięte. W przypadku plam oraz głębokich zabrudzeń proponujemy skorzystanie z pakietu ekstrakcyjnego prania tapicerki.

Ekstrakcyjne pranie tapicerki

Odkurzanie i szczotkowanie czyszczonych elementów. Pranie foteli przednich, kanapy, boczków, podłogi, dywaników i bagażnika przy użyciu urządzenia ekstrakcyjnego

UWAGA! Nie stosujemy metod przyspieszających schnięcie tapicerki, takich jak np. wykorzystanie klimatyzacji samochodowej do odparowania wody.
W związku z powyższym proszę mieć na uwadze, przy planowaniu terminu prania tapicerki, iż potrzeba około 8h słonecznej pogody do pełnego wyschnięcia wnętrza auta.
Istnieje możliwość pozostawienia pojazdu na czas schnięcia na terenie myjni, na noc. Szczególnie polecane jeśli auto prane jest w okresie zimowym, lub gdy nie masz własnego garażu na dosuszenie auta.

Czyszczenie podsufitki

Odkurzanie powierzchni podsufitki, szczotkowanie szczotką o bardzo delikatnym włosiu, czyszczenie właściwe metodą bonetowania (enkapsulacja za pomocą mikrogranulek).

UWAGA! Metoda bonetowania jest najbezpieczniejszym sposobem czyszczenia podsufitki samochodowej. Niemniej jednak nie każda podsufitka, ze względu na stan/uszkodzenia, rodzaj materiału czy sposobu podklejenia, nadaje się do czyszczenia. W związku z powyższym czyszczenie podsufitki nie wchodzi standardowo w usługę ekstrakcyjnego prania tapicerki.

Reflektory plastikowe - wstepna korekta (polerowanie)

Usługa polecana przy lekko zniszczonych kloszach lamp, polegająca na usunięciu drobnych niedoskonałości z powierzchni.

Uwaga! Cena dotyczy pojedynczego klosza

Reflektory plastikowe - pełna korekta (szlifowanie, polerowanie)

Usługa polega na zeszlifowaniu wierzchniej, uszkodzonej warstwy reflektora, za pomocą specjalnie dobranych materiałów ściernych, następnie klosz polerowany jest pastami polerskimi na wysoki połysk. Usuwane są zmatowienia i zarysowania. Zabieg przywraca dawną przejrzystość i moc świetlną reflektora. W celu utrzymania długotrwałego efektu, zregenerowany klosz powinien zostać zabezpieczony. Polecamy zabezpieczenie ceramiczne - utrzymujące się do roku czasu na reflektorze.

Uwaga! Cena dotyczy pojedynczego klosza

Reflektory szklane - pełna korekta (szlifowanie, polerowanie)

Usługa podobnie jak w przypadku kloszy plastikowych polega na szlifowaniu wierzchniej warstwy reflektora specjalnym ścierniwem, następnie klosz polerowany jest za pomocą tlenku ceru. Ze względu na wysoką twardość kloszy szklanych, głębokich uszkodzeń zazwyczaj nie da się usunąć z powierzchni lampy.

Uwaga! Cena dotyczy pojedynczego klosza

Zabezpieczenie UV standard

Nakładana jest powłoka ochronna UV, chroniąca reflektor przed ponownym zmatowieniem. Stosujemy wyłącznie profesjonalne powłoki firmy Meguiar's - Headlight Protectant. Ze względu na ograniczoną trwałość takiej powłoki należy ją systematycznie uzupełniać. Alternatywnie polecamy zabezpieczenie ceramiczne - utrzymujące się do roku czasu na reflektorze.

Uwaga! Cena dotyczy pojedynczego klosza

Zabezpieczenie UV ceramika

Twarda ceramiczna powłoka firmy chroni reflektor przed ponownym zmatowieniem, zżółknięciem, dając ochronę przed promieniowaniem UV i w pewnej mierze także przed zarysowaniami. Powłoka utrzymuje się na kloszu reflektora do dwunastu miesięcy. Jest to polecane zabezpieczenie regenerowanych kloszy lamp, dające najlepszy stosunek jakości do ceny.

Uwaga! Cena dotyczy pojedynczego klosza

Mycie detailing'owe

Usługa polecana dla każdego pojazdu w celu dokładnego oczyszczenia np. przed położeniem powłok ochronnych. Polega na wieloetapowym, bardzo dokładnym i głębokim oczyszczeniu karoserii z uwzględnieniem szczelin, wnęk, grilla itp. Model bezpiecznego mycia wzbogacony zostaje o chemiczną dekontominację lakieru i glinkowanie. W trakcie usługi korzystamy z systemu dwóch wiader z Grit Guard oraz bezpiecznych szamponów o naturalnym PH i miękkich dedykowanych usługom detailingowym akcesorii. Jeśli chcesz wiedzieć więcej, zapraszamy do zapoznania się z szczegółowym omówieniem pakietu mycia detailingowego.

Zabezpieczenie lakieru - twardy wosk

Ochrona lakieru polegająca na nałożeniu twardego wosku. Przeznaczona jest dla wszystkich pojazdów zarówno nowych jak i tych, które służą nam już od lat. Woski które używamy posiadają wysoką zawartość najtwardszego naturalnego wosku - Carnauby. Dzięki czemu osiągają doskonałe właściwości kryjące, lakier odzyskuje głębię, kolor i blask, a powłoka ochronna utrzymuje się znacznie dłużej niż w przypadku standardowych środków. Lakier poddany takiemu zabiegowi będzie chroniony od trzech do sześciu miesięcy, w zależności od stylu eksploatacji i częstotliwości mycia pojazdu. W naszym klimacie polecamy aplikację wosku przynajmniej dwa razy w ciągu roku. Carnauba to najtwardszy naturalny wosk roślinny o rewelacyjnych właściwościach ochronnych. Przy naszych pracach wykorzystujemy woski takich firm jak Poorboy's World, Collinite czy Chemical Guys, Meguiar's. Standardowo nakładany jest wosk Collinite no. 476. Na życzenie klienta możemy zastosować naturalne woski twarde czy syntetyczne innych firm.

Zabezpieczenie lakieru - SonaxNanoLackProtect

Sonax Nano Lack Protect - NLP to środek do ...

Zabezpieczenie szyb - hydrofobowa nano powłoka

Usługa polegająca na nałożeniu preparatu hydrofobowego na wszystkie szyby pojazdu. Powstała warstwa ochronna tworzy gładką powłoka hydrofobową, ułatwiającą odprowadzanie wody z szyby. Dodatkowo, dzięki wypełnieniu mikropęknięć na powierzchni szyby, dłużej pozostaje czysta, brud podobnie jak woda, ześlizguje się z jej powierzchni.

Zabezpieczenie dachu cabrio - nano powłoka

Dachy cabrio, ze względu na materiał z jakich są wykonane wymagają od swoich właścicieli wzmożonej uwagi. Regularna konserwacja / impregnacja dachu zapewnia długotrwałą ochronę i dobry stan materiału, a co najważniejsze dodatkową ochronę w trakcie deszczu. Polecamy nałożenie warstwy ochronnej firmy SONAX która zabezpieczy materiał przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi i wodą. Jeśli zależy Ci na nadaniu głębi koloru polecamy produkt firmy Ceramic Pro, dzięki niemu tkanina na dłużej zachowa właściwy kolor.

Zabezpieczenie felg - twardy wosk

Felgi są chyba najbardziej narażonym elementem naszego auta. Ekstremalne obciążenia, ciągłe zmiany temperatur w połączeniu z agresywnym środowiskiem produkowanym przez klocki hamulcowe, codziennie dają się im we znaki. Utrzymanie felg w czystości to ważny ale i niełatwy proces. Przy użyciu wosku firmy Poorboy's World, możemy dłużej cieszyć się czystymi, błyszczącymi felgami. Nałożenie warstwy ochronnej ogranicza osadzanie się na obręczy kół pyłu z klocków, smoły i innych zanieczyszczeń drogowych.

Polecane

  • Bezpieczne mycie samochodu +

    Najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa mycia dla zachowania idealnej kondycji lakieru. Bezpieczne mycie samochodu to najlepszy wybór dla lakierów zabezpieczonych Czytaj więcej...
  • Mycie detailingowe +

    Najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa mycia dla zachowania idealnej kondycji lakieru. Mycie detailingowe to wieloetapowy proces oczyszczania karoserii, chroniący lakier Czytaj więcej...
  • 1